کد خبر: 38355 0

معاون امور استان‌های جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی با بیان اینکه ۱ + ۲ یک رقابت و با معیارهای مشخص است، گفت: قالیباف تمامی معیارهای ۱ + ۲ را دارد و قطب اصلی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است.

به گزارش پارس به نقل از فارس، عیسی کاکویی امشب در نشست « تبیین حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» که توسط جمعیت پیشرفت و عدالت استان گلستان در گرگان برگزار شد، اظهار داشت: این ائتلاف براساس پنج راهکار نامزد نهایی خود را مشخص می کند.

وی از نظرسنجی، سابقه کاری، قدرت رأی آوری، نظر نخبگان و قدرت تشکیلاتی و سازمانی به عنوان معیارها و راهکارهای تعیین نامزد نهایی ائتلاف ۱ + ۲ نام برد.

گروه ۱۵ نفره معیارهای ائتلاف ۱ + ۲ را بررسی می کنند

عضو شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی خاطرنشان کرد: یک گروه ۱۵ نفره از مدیران این معیارها را بررسی کرده و نامزد نهایی را انتخاب می کنند.

کاکویی تأکید کرد: قالیباف آمادگی رقابت با اعضای این ائتلاف را دارد و کسانی که در ائتلاف فوق و یا در انتخابات ریاست جمهوری شکست بخورند، نیروی شکست خورده ناکارآمد نیستند.

به گفته وی، قالیباف فقط در صورت کسب نکردن امتیازات لازم از ائتلاف ۱ + ۲ بیرون می آید و سفارش کسی برای نامزد نشدن در انتخابات ریاست جمهوری تأثیری در اراده وی ندارد.

قالیباف اگر معیارهای ائتلاف ۱ + ۲ را کسب نکند، نامزد انتخابات نمی شود

معاون امور استان ها جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی با بیان اینکه اگر قالیباف امتیاز بالا را در ائتلاف ۱ + ۲ کسب نکند، نباید در انتخابات شرکت داشته باشد، عنوان کرد: قالیباف برای نامزدی و حمایت از سوی اعضای این ائتلاف باید امتیاز بالا را به دست آورد.

کاکویی در ادامه با بیان اینکه تفکر مدیریت باید فراتر از گرایش سیاسی باشد، اذعان داشت: اعتدال گرایی شیوه مناسب مدیریت است و نباید فردی را به خاطر داشتن تفکر خاص، رأی دادن به نامزدی و رفاقت با فردی حذف کرد.

وی، اعتدال، برنامه جدی و سابقه موفق را لازمه نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری دانست.

استان گلستان انتخابات انتخابات ریاست جمهوری ایران اسلامی رقابت سیاسی و حماسه اقتصادی معاون نخبگان قالیباف معیارهای

ارسال نظر

آخرین اخبار
پربحث ترین ها
سایر رسانه ها