کد خبر: 36071 0

اقدام نظامیان صهیونیست در ربودن ثائر حلاحله اسیر آزاد شده فلسطینی در رام الله و نشست امروز جنبش های فتح و حماس در قاهره از جلمه خبرهای فلسطین به شمار می رود.

به گزارش پارس، مهر به نقل از العهد، نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی صبح امروز با یورش به منزل" ثائر حلاحله" در رام الله و تخریب وسایل منزلش، وی را در مقابل چشم فرزندانش ربودند. ثائر حلاحله چند ماه پیش از زندان آزاد شده بود.

وی در اعتراض به بازداشت خود به مدت چند هفته اعتصاب کرده بود که در نهایت توسط رژیم صهیونیستی آزاد شد.

از سوی دیگر خبرگزاری معا به نقل از" موسی ابومرزوق" یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش حماس اعلام کرد که نمایندگان جنبش های فتح و حماس امروز در قاهره با یکدیگر دیدار می کنند. در جریان این دیدار که ارتباطی به رویدادهای کنونی مصر ندارد، موضوعات مختلفی همچون آشتی ملی فلسطین مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

وی در بخش دیگر سخنان خود شایعات منتشر شده در برخی شبکه های اجتماعی مبنی بر دست داشتن گردان های عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس در حوادث استان القلیوبیه و کلیسای العباسیه قاهره را تکذیب کرد.

ابومرزوق اظهار داشت: جنبش حماس در امور داخلی مصر دخالت نمی کند و رویدادهای این کشور ارتباطی به حماس ندارد. این رهبر جنبش حماس مخالفت خود را با اقدامات برخی که ماهیت رابطه میان ملت های مصر و فلسطین را درک نمی کنند و درصدد تخریب وجهه فلسطینی ها هستند اعلام کرد.

حماس رام الله رژیم صهیونیستی زندان شبکه های اجتماعی فلسطین مصر فتح قاهره جنبش

ارسال نظر

آخرین اخبار
پربحث ترین ها
سایر رسانه ها