• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34324

  بازگشت کارلا برونی، مدل و خواننده‌ی ایتالیایی به صحنه موسیقی جنجال‌برانگیز شده است.

  پارس : برخی از رسانه ها می نویسند که او در آلبوم ترانه های جدید خود، رئیس جمهور کنونی فرانسه را به گونه ای تلویحی به" پنگوئن" تشبیه کرده است.

  آلبوم موسیقی کارلا برونی، خواننده ی ایتالیایی و همسر رییس جمهور پیشین فرانسه، نیکلای سارکوزی که قرار است در ماه آوریل منتشر شود، " ترانه های کوتاه فرانسوی" نام دارد و به گفته ی آهنگساز و ترانه سرای آن، برونی، " درباره ی زشتی ها و رفتارهای ناخوشایند آدم هاست" .

  برونی در باره ی فواید رعایت برخوردهای متمدنانه می گوید: « ادب و احترام یک فضیلت است و من عذر و بهانه ی کسانی که این فضیلت را ندارند، نمی توانم بفهمم. » " برداشت های غیرمنطقی" برخی از روزنامه نگاران فرانسوی با استناد به تعبیر و تفسیرهای برونی، یکی از قطعه ها ی آلبوم جدید او را که پنگوئنی فاقد ادب و" هنر بوسیدن دست خانم ها" را شرح می دهد که" تنها تو باغ خودش وایساده" ، اشاره ای تلویحی به فرانسوا اولاند می دانند.

  روزنامه لوفیگارو در این رابطه می نویسد که کارلا برونی از این که رییس جمهور فرانسه و همسرش، والری ترییرولر، در مراسم تودیع سارکوزی در ۱۵ مه ۲۰۱۲ در کاخ الیزه، زوج سارکوزی را تا خودروی آنان بدرقه نکردند، ناراحت شده است و در این ترانه از آنان انتقام گرفته است.

  برونی در این ترانه می خواند که" ریموند" (اشاره به سارکوزی) و همسرش احترامی برای پنگوئن قائل نیستند. کارلا برونی که هفته ی پیش (۲۲ مارس) در مراسم بیست و یکمین دوره ی جوایز سالانه ی موسیقی اکو در برلین، یکی از قطعات آلبوم جدیدش را خواند، این" برداشت های غیرمنطقی" را رد می کند.

   

  الیزه رئیس جمهور رسانه رییس جمهور فرانسه کارلا برونی موسیقی quot ترانه سارکوزی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها