کد خبر: 32618 0

رسانه های لبنان از کشته شدن دست کم چهار نفر در درگیریهای شهر طرابلس واقع در شمال لبنان خبر دادند.

به گزارش پارس به نقل از مهر، خبرگزاری رسمی لبنان گزارش داد شهر طرابلس، شب گذشته شاهد دور جدید خشونتها میان مناطق باب التبانه - الحاره البرانیه- الشعرانی- السسیده- البقار- الریفا- الملوله و جبل محسن بوده است به طوری که گلوله های موشکی به شکل گسترده در کنار گلوله تک تیراندازها و تیربار شلیک شده است.

این درگیریها تا کنون به کشته شدن چهار نفر و زخمی شدن شماری دیگری از شهروندان منجر شده است، این درگیریها از شب گذشته تا صبح امروز با آهنگ شدید ادامه یافته است، با این حال تک تیراندازها همچنان به فعالیت خود در مناطق درگیری ادامه می دهند.

بر اساس این گزارش، واحدهای ارتش به مکانهایی که از آنجا تیراندازی انجام می شد، پاسخ دادند و ایستهایی را در مناطق مختلف طرابلس ایجاد کردند، نیروهای امنیتی لبنان نیز اتوبانی را که طرابلس را به عکار وصل می کند، مسدود کرده اند، این گزارش می افزاید مدارس تعطیل شده اند، اما برخی مراکز تجاری فعالیت خود را از سر گرفته اند.

نیروهای امنیتی لبنان اعلام کردند ۴۲ نفر را به سبب ارتکاب اقدامات جنایتکارانه دستگیر کرده اند، یک شهروند لبنانی به ضرب گلوله یکی از تک تیراندازها در میدان ابوعلی طرابلس زخمی شد.

المنار نیز از انفجار یک مین در حاصبیا خبر داد، این مین از مین های به جا مانده از جنگ افروزی اشغالگران قدس علیه لبنان بود.

تیراندازی جنگ شهروند لبنان نیروهای امنیتی خبر مناطق طرابلس ناآرام تیراندازها

ارسال نظر

آخرین اخبار
پربحث ترین ها
پربحث ترین
سایر رسانه ها