• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322642

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک فوریت طرح اصلاح برخی از فصول اساسنامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مربوط به بسیج مستضعفین موافقت کردند.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک فوریت طرح اصلاح برخی از فصول اساسنامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مربوط به بسیج مستضعفین موافقت کردند.

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشبه‌) پارلمان، با یک فوریت طرح اصلاح برخی از فوصل اساسنامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مربوط به بسیج مستضعفین با 151 رأی موافق،‌2 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموعه 199 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

  محمدصالح جوکار به عنوان پیشنهاد دهنده یک فوریت این طرح با بیان اینکه امام راحل(ره) بنیانگذار سازمان بسیج مستضعفین است،‌ گفت: قدرت ملی ما با گذشت 3 دهه افزایش یافت و این به علت نقش بی بدیل بسیجیان در صحنه های گوناگون از جمله حماسه آفرینی آنها در 8 سال دفاع مقدس بود.

  وی اضافه کرد: اکنون با توجه به گستره بسیج در کشور ضرورت ساماندهی بیشتر نیروهای مختلف بسیجی احساس می شود.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در همین زمینه گفت: فصل چهارم اساسنامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مربوط به سازمان بسیج مستضعفین است در راستای شفاف سازی هرچه بیشتر وظایف این نهاد است که لازم است بعد از گذشت 30 سال در ابعاد مختلف مجددا بررسی شود.

  امام راحل بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی نمایندگان مجلس شورای اسلامی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها