سردار دقیقی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران تأکید کرد

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 32261

  رئیس سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: فعالیت‌هایی که در وزارت دفاع صورت می‌گیرد، نقش بسیار فراوانی در ارتقای بنیه دفاعی کشور و اجرای استراتژی بازدارندگی دارد.

  به گزارش پارس، سردار" حسین دقیقی" در گفتگو با باشگاه خبرنگاران درباره رونمایی از تجهیزات مختلف در وزارت دفاع و تأثیر آن در آمادگی نیروهای مسلح اظهار داشت: فعالیت هایی که در وزارت دفاع صورت می گیرد، نقش بسیار فراوانی در ارتقای بنیه دفاعی کشور و اجرای استراتژی بازدارندگی دارد.

  وی افزود: استراتژی جمهوری اسلامی براساس سیاست های بازدارندگی طراحی می شود و موفقیت های اخیر در حوزه دفاعی نیز در همین راستاست.

  رئیس سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح درباره اقدامات این سازمان گفت: سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح فعالیت های بسیار مؤثری را در برنامه دارد که به صورت معمول و سازمان یافته انجام می دهد.

  دقیقی تصریح کرد: ما پرداخت حقوق و درمان خانواده بزرگ نیروهای مسلح را برعهده داریم که یک جامعه حدود ۵ میلیون نفری است و حدود ۶ درصد از بیمه کشور را در بر دارد.

  وی اظهار داشت: طرح های متعددی مانند حمایت از معسرین، امور فرهنگی بازنشستگان، مسکن، طرح برون سپاری و طرح منزلت که مکانیزه کردن خدمات و نظام پرداخت حقوق و مصرف است را در دست اجرا داریم.

  جامعه جمهوری اسلامی حقوق خانواده درمان مسکن نیروهای مسلح وزارت دفاع کشور دفاعی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها