کد خبر: 436747 9 فردا منبع:

دقایقی پیش عکسی در فضای مجازی منتشر شد که مربوط به آتش زدن عمدی خودروی دنا است

به گزارش پارس نیوز،

 دقایقی پیش عکسی در فضای مجازی منتشر شد که مربوط به آتش زدن عمدی خودروی دنا است.

آنطور که به نظر می رسد صاحب خودروی دنا به دلیل عصبانیت از عدم سرویس دهی مناسب مقابل ایران خودروی دهلران، خودروی خود را آتش زد و رفت! 

عبدالصاحب میرحسینی نماینده ایران خودروی دهلران در این رابطه گفته: یکی از مشتریان با مراجعه به نمایندگی برای تعویض قطعه از خودروی خود مراجعه کرده بود ولی باتوجه به اینکه در پایان سال بودیم و عدم دسترسی به قطعه، تعویص آن موکول شد به بعد از ایام تعطیلات نوروزی که با رضایت شخصی خود خودرو را از نمایندگی خارج کرده و متاسفانه ایشان در جلوی این نمایندگی اقدام به آتش زدن خودروی خود کرده است. 

گفتنی است که مشتریان خودروهای داخلی نسبت به بی کیفیتی این خودروها اعتراض دارند. اما گویا صبر این صاحب خودرو لبریز شده و نداشتن این خودرو را به داشتنش ترجیح داده! و با آتش زدن آن کار خود را راحت تر کرده است!

آتش زدن خودرو برای اعتراض

 

فضای مجازی آتش زدن خودرو دنا
 • بهمن رحمانی

  حرکت شجاعانه ای بود . دمش گرم . واقعا عالی بود . همه جا پخش بشه تا این آقا اثر کارش رو ببینه

  پاسخ
 • ایران-تنگستان

  چون درکشورمارقابت آزادوجودنداردومردم اجبارا میبایست محصولات ایران خودرو یا سایپا رابخرند این عمل گرهی رابازنمیکند امااگردرکشوردیگری که رقابت وجوددارد باشد نام و وجهه شرکت به فنا میرفت وبرای جلوگیری ازاین عمل حاضربودند چند خودروی نو تحویلش دهند.اما اینجا ایران است جایی که همه گناه را به گردن دیگری می اندازند وخود پاسخگو نیستند.نمایندگی که قطعه ندارد نباید درش را گل گرفت؟آیا این جواب است که میدهید؟دراین ایام 20روز ماشین بخوابد تاقطعه برسد؟

  پاسخ
 • علی

  فایدش چیه،مگه کک ایران خودرو میگزه،مهم فروش محصولاته که داره انجام میشه

  پاسخ
  • ناشناس

   ما نباید بخریم ......ازماست که برماست

 • ناشناس

  حالا خدارا شکر خودش رو اتش نزده وگرنه اعتراض به عدم کیفیت خویش تلقی میشد.

  پاسخ
 • حامد

  من تیبا سایپا داشتم و الان سمند ایران خودرو دارم، خدمات پس از فروش و نمایندگی و هزینه ها و گارانتی هر دو تا مزخرفه و پول داشته باشم هیچوقت ایرانی نمیخرم. گمرک و عوارض واردات خودرو حذف میشد هر دو خودروساز داخلی مجبور میشدن درست خدمات بدهند.

  پاسخ
 • ناشناس

  بابا این حرکت جسورانه وبسیار عالی یک پیام داشت بیاییم کمپینگی راه بی اندازیم هر چند باید کالای ایرانی بخریم اما به استثنای خودرو یعنی
  به نظرم خر بخریم اما از.........و......... خودرو نخریم

  پاسخ
 • زلزله 10 ریشتری

  ای کاش کارخونه رو هم آتیش بزنن

  پاسخ
 • ناشناس

  ایران خودرو ضمن پوزش از او بایستی خسارت ماشین وآسیبهای روحی ؛روانی وحیثیتی او رو بده

  پاسخ

ارسال نظر

آخرین اخبار
پربحث ترین ها
سایر رسانه ها