• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34735

  رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به تغییر شعار بانک ملی گفت: شعاری که پیشتر متعلق به این بانک بود، اعتماد مردم را زیاد می‌کند و می‌توان گفت، جزء لاینفک این بانک محسوب می‌شود.

  به گزارش پارس محمود بهمنی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس « توانا» اظهار داشت: در سال ۱۳۰۷ به دلیل عرقی که مردم به بانک ملی داشتند، تصمیم گرفتند سرمایه این بانک را تامین کنند که بعد از این تصمیم سرمایه بانک توسط مردم، بازرگانان، تجار و در نهایت حتی فروش طلای زنان تامین شد.

  وی افزود: لذا این بانک تنها بانکی است که به نام ملی نامگذاری شده و صاحبان حساب آن نیز به ندرت، چک برگشتی داشتند و مردم افتخار می کردند که نزد بانک ملی حساب داشته باشند. بهمنی یادآور شد: شعاری که پیش از این متعلق به بانک ملی بود، اعتماد مردم را به این بانک زیاد می کند و می توان گفت، جزء لاینفک این بانک محسوب می شود زیرا در طول زمانی متجاوز از ۸۰ سال، شعار اصلی بانک اعتماد به آن بوده و بر تارک این بانک، درخشیده و لازمه کار است.

  به گفته وی، البته این شعار همواره ماندگار است و هیچگاه از بانک ملی فاصله نخواهد گرفت و در نهایت به عقیده من تغییر شعار یک بانک ۸۰ ساله کار چندان درستی نیست و اشتباه است.

  پیش از این شعار بانک ملی « هر جا سخن از اعتماد است نام بانک ملی ایران می درخشد» بود که اکنون به « این بانک ملی است» تغییر پیدا کرده است.

  ایران بانک مرکزی چک زنان سرمایه محمود بهمنی بانک مردم ملی شعار

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها