• لینک کوتاه
 • منبع: باشگاه خبرنگاران جوان کد خبر: 388495

  رییس کلانتری 162 فشم با اشاره به دستگیری یک سارق منزل در محدوده فشم گفت: این سارق پس از سرقت از سه خانه باغ در این محدوده شناسایی و دستگیر شد.

  به گزارش پارس نیوز،

  سرگرد آقا احمدی،رییس کلانتری 162 فشم گفت: با اتخاذ برنامه‌های جدید امنیتی این کلانتری برای پیشگیری از وقوع جرم سرقت و افزایش سطح اقدامات پلیسی در شناسایی و دستگیری سارقان سابقه‌دار، فعالیت سارقان منازل تحت نظر دقیق پلیس قرار گرفت.

  رییس کلانتری 162 فشم تصریح کرد: این اقدامات ادامه داشت تا اینکه با ارایه چند شکایت از سوی شهروندان در خصوص سرقت منزل تحقیقات میدانی در این خصوص آغاز شد و سر نخ ها ماموران را به یک سارق سابقه دار منازل شهروندان در این محله رساند.
  سرگرد آقا احمدی ادامه داد:با هماهنگی از سوی مقام قضایی تیمی از ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات میدانی مخفیگاه این سارق را شناسایی کرده و طی یک عملیات ضربتی متهم دستگیر و به کلانتری منتقل شد که طی بازجویی های انجام شده به سه فقره سرقت از خانه باغ های این محدوده اعتراف کرد.
  رییس کلانتری 162 فشم خاطر نشان کرد:متهم پس از اعتراف به جرایم خود و شناسایی مالباختگان،برای رسیدگی قضایی به همراه پرونده به دادسرا منتقل شد.

   

   

  پلیس سارق باغ کلانتری فشم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها