کد خبر: 38475 0

رییس پلیس آگاهی استان خوزستان از دستگیری سارق حرفه‌ای خبر داد که با راه‌اندازی باندی، تحت عنوان «مسافر» از خودروها سرقت می‌کرد.

به گزارش پارس به نقل از (ایسنا) ، سرهنگ حفیظ الله خواجوی با بیان اینکه در بیستم فروردین ماه سال جاری و در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه سارق حرفه ای به نام « صالح» به همراه همدستانش در امر سرقت فعالیت دارد، گفت: بررسی ها نشان داد که این فرد تحت عنوان « مسافر» اقدام به انجام سرقت های به عنف خودرو می کند.

وی با بیان اینکه بلافاصله با کسب اخبار، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی خوزستان قرار گرفت، عنوان کرد: با انجام تحقیقات از مالباختگان، « صالح» شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

رییس پلیس آگاهی خوزستان با بیان اینکه در تحقیقات فنی و مواجهه حضوری این فرد با مالباختگان، آنان او را به عنوان سارق خودروهایشان مورد شناسایی قرار دادند، گفت: در ادامه متهم به هشت فقره سرقت اعتراف کرد.

خواجوی با بیان اینکه همچنین این فرد اقدام به ربودن گوشی های مالباختگان نیز می کرده است، اظهار کرد: متهم به همراه همدستانش، با ایراد ضرب و شتم مالباختگان، اموال آنان را به سرقت می برده است.

استان خوزستان پلیس آگاهی خودرو سرقت ضرب و شتم سارق دستگیری سارقی مسافرنما مالباختگان

ارسال نظر

آخرین اخبار
پربحث ترین ها
سایر رسانه ها