معاون ناجا:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 38430

  معاون اجتماعی ناجا ارتباط و مشارکت اجتماعی را لازمه اعتماد سازی پلیس و مردم برشمرد.

  به گزارش پارس به نقل از (ایسنا) ، سردار سعید منتظر المهدی در جمع کارکنان اجتماعی پلیس اصفهان ابزاراصلی کار را ارتباط دانست و گفت: اگر هنر برقراری ارتباط وجود داشته باشد در کار خود موفقیم و معاونت اجتماعی به عنوان دیده بان نیروی انتظامی این ارتباط را برقرار می کند.

  وی لازمه اجتماعی بودن را دارا بودن هوش هیجانی برشمرد و افزود: در تقویت پایداری رابطه جمعی و مردمی باید با خدای خود ارتباط داشته باشیم که اگر این ارتباط صورت گیرد مشارکت و ارتباط مردمی نیز به خوبی برقرار می شود.

  معاون اجتماعی ناجا ارتباط و مشارکت اجتماعی را لازمه اعتماد سازی پلیس و مردم عنوان کرد و گفت: زمانی که پلیس از جان و مال خود می گذرد و برای آسایش مردم گام بر می دارد یقینا این خود نوعی اعتماد سازی است که مشارکت را به دنبال خواهد داشت.

  منتظرالمهدی در ادامه به ماموریت های پلیس در حوزه های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: ایجاد بستر اجتماعی برای تمام ماموریت ها وظیفه مهم معاونت اجتماعی است یعنی به اینجا برسیم که برای همه ماموریت ها پیوست اجتماعی داشته و با پدیده های اجتماعی برخورد اجتماعی کنیم.

  وی ایجاد فرهنگ گفتمان بین مردم و پلیس را امری مهم برشمرد و افزود: نگاه پلیس به مردم اجتماعی است یعنی با نگاهی اجتماعی شروع و بدنبال تشویق و ترغیب و شیوه های تسهیلی رفع مشکلات و معضلات هستیم و روش اجباری به عنوان شیوه آخر در برخورد با مشکلات است.

  منتظرالمهدی با اشاره به بحث حجاب و ضرورت اقدامات اجتماعی فرهنگی در این حوزه افزود: از « حمایت از منزلت و حرمت زنان» به جای لفظ برخورد با بدحجابی باید استفاده شود و در این زمینه سهم دستگاه ها باید مشخص باشد را که موفقیت تنها با مشارکت تمام نهادها و سازمانهای ذیربط امکان پذیر است.

  به گزارش ایسنا، بنابراعلام پلیس، وی تلاش در راه رضای خدا را تاثیر گذار در موفقیت ها دانست و خاطر نشان کرد: وظیفه داریم تصویری مناسب، دانش بنیان، مردم دوست و اخلاق مدار در جامعه از پلیس به جای گذاریم و یقین بدانیم تلاش پلیس از دید خداوند دو نیست.

  اخلاق اصفهان بدحجابی جامعه حجاب زنان مشکلات معاون نیروی انتظامی اجتماعی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها