• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35676

  یاسر عرب گفت: مدتی است که دفتر رهبری به شدت به دنبال پیدا کردن خانم‌هایی است که شیمیایی شدند و ماجرای حل شدن وضعیت درمانی آنها توسط دفتر رهبری در حال پیگیری است.

  به گزارش پارس ، یاسر عرب نویسنده و مستند ساز در گفت وگو با فارس درباره زنان جانباز و شیمیایی که در مستند « ننه قربون» بخشی از زندگی و فداکاری های این زنان به تصویر کشیده شده بود درباره وضعیت درمانی خانم های شیمیایی گفت: ما آمار دقیقی از تعداد خانم هایی که شیمیایی شده اند نداریم، می دانیم دو نفر شهید شده اند و مابقی اصلا بیمه ندارند و همه هزینه ها را خودشان تقبل می کنند.

  وی افزود: از سوی دیگر تبدیل شدن مکان مقدسی چون چایخانه که اعضای بدن شهیدان بسیاری در آن به خاک سپرده شده است، به تالار عروسی مورد اعتراض این خانم ها و کسانی که خالصانه و بی ادعا در این مکان مقدس کار کرده بودند، واقع شده بود و اعتراض ها هم به جایی نمی رسید.

  این مستند ساز گفت: در دیداری که همراه با دیگر سینماگران و برگزار کنندگان جشنواره عمار با رهبری داشتم ماجرای چایخانه را با ایشان مطرح کردم و ایشان به آقای مقدم مسئول دفترشان دستور پیگیری دادند.

  عرب اظهار داشت: الان مدتی است که دفتر رهبری به شدت به دنبال پیدا کردن خانمهایی است که شیمیایی شدند و ماجرای حل شدن وضعیت درمانی آنها توسط دفتر رهبری در حال پیگیری است. چند بار هم با خود بنده تماس گرفتند و آدرس ها و شماره ها را حضورشان تقدیم کردم.

  خاک رهبر انقلاب زنان دفتر وضعیت خانم پیگیری رهبری شیمیایی چایخانه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها