کد خبر: 34525 0

معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر ضمن تشریح جزئیات حادثه عصر روز گذشته فرودگاه جده گفت: برخورد کامیون در ترمینال ورودی با مسافران جان دو زائر ایرانی زن را گرفت.

به گزارش پارس ، دکتر ولید دنده بر در گفت وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات حادثه عصر روز گذشته در فرودگاه جده گفت: عصر روز گذشته وقوع حادثه ای در یکی از ترمینال های ورودی مسافران در فرودگاه جده به مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در عربستان اعلام شد.

وی با بیان اینکه پیرو این حادثه مسافرانی که با پرواز جده – تهران، قصد بازگشت به میهن را داشتند در نزدیکی ترمینال ورودی مسافران با یک دستگاه کامیون یا تانکر برخورد کرده اند گفت: متاسفانه در این حادثه رانندگی که در ترمینال فرودگاه رخ داد، دو زن ایرانی جان خود را از دست دادند.

معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با بیان اینکه یکی از کشته شدگان این حادثه رانندگی زنی بود که روی ویلچر می نشست گفت: زنی ۵۲ ساله به نام « شادکام» و همچنین آقای ۴۲ ساله به نام « رئیسی» نیز در این حادثه دچار مجروحیت شد.

دنده بر با بیان اینکه به محض رخداد حادثه، افراد مجروح توسط آمبولانس های فرودگاه به بیمارستان « ملک فهد» منتقل شدند، گفت: حال عمومی این افراد مساعد گزارش شد.

بیمارستان جمعیت هلال احمر عربستان فرودگاه مرگ مسافران معاون حادثه جزئیات جده

ارسال نظر

آخرین اخبار
پربحث ترین ها
سایر رسانه ها