کد خبر: 33384 0 منبع:

رییس جمهور به طور سرزده از مراحل تهیه و ساخت فیلم سینمایی «رنج و سرمستی» بازدید و با عوامل این پروژه سینمایی از نزدیک گفتگو کرد.

به گزارش پارس به نقل از فارس، محمود احمدی نژاد عصر امروز (چهارشنبه) به طور سرزده در محل فیلمبرداری پروژه سینمایی « رنج و سرمستی» حضور یافت و با عوامل ساخت و بازیگران این مجموعه از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

رییس جمهور در این دیدار با تقدیر از همه عوامل و بازیگران این پروژه سینمایی و تجلیل از تمامی تلاش گران عرصه فرهنگ و هنر، بر تهیه و تولید آثار خوب، ماندگار و اثرگذار در حوزه فیلم و سینما تاکید نمود.

در این دیدار جهانگیر الماسی، کارگردان و محمد نشاط، تهیه کننده این فیلم سینمایی در خصوص چگونگی مراحل تولید و ساخت این مجموعه و نیز داستان و محتوای پروژه سینمایی « رنج و سرمستی» توضیحاتی را به رییس جمهور ارائه کردند.

اسفندیار رحیم مشایی، سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و شمقدری، معاون سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه رییس جمهور را در این دیدار سرزده، حضور داشتند.

احمدی نژاد اسفندیار رحیم مشایی رییس جمهور ساخت فیلم فرهنگ و هنر فیلم سینمایی محمود احمدی نژاد معاون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

ارسال نظر

آخرین اخبار
پربحث ترین ها
سایر رسانه ها