کد خبر: 32806 0

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: در تعطیلات نوروز بیشترین توجه پلیس راهور بر کنترل سرعت خواهد بود و به طور جد با کسانی که بیش از سرعت مجاز حرکت کنند و یا حرکات مخاطره آمیز داشته باشند، برخورد می کند.

به گزارش پارس به نقل از مهر، سردار رحیمی با بیان این مطلب افزود: در تعطیلات نوروزی به طور معمول ۵۰ تا ۶۰ درصد ترافیک تهران کاهش می یابد و این موضوع سبب می شود که شاهد حرکت برخی از خودروها با سرعتی بیش از حد مجاز باشیم.

وی ادامه داد: در اثر حرکت با سرعت بالا و حرکات مخاطره آمیز متاسفانه تصادفاتی رخ می دهد که در تلاشیم با برخورد جدی با متخلفان در تعطیلات نوروز شاهد چنین حوادثی نباشیم و نوروزی ایمن را در تهران سپری کنیم.

سردار رحیمی تاکید کرد: تا ۱۵ فروردین ماه بحث کنترل سرعت و حرکات مخاطره آمیز مانند حرکات مار پیچی و سبقتهای خطرناک و غیر مجاز مورد توجه ویژه قرار دارد و بدون اغماض و به طور جد با متخلفان برخورد خواهد شد.

وی همچنین تصریح کرد: در ایام نوروز محدودیت تردد برای خودروها در محدوده طرح و ترافیک و زوج و فرد وجود نخواهد داشت و کل دوربینهای محدوده طرح ترافیک خاموش می شود و تردد برای همه در این محدوده آزاد خواهد بود.

ایام نوروز پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ پلیس راهور ترافیک تعطیلات نوروز تعطیلات نوروزی جدی مجاز خودروها سرعت

ارسال نظر

آخرین اخبار
پربحث ترین ها
سایر رسانه ها