کد خبر: 32642 0

اولین حادثه رانندگی در آذربایجان شرقی با تصادف دو دستگاه خودرو در محور مراغه - هشترود و کشته شدن پنج نفر و مصدومیت چهار تن حادث شد.

به گزارش پارس هب نقل از مهر، مسئول مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگاران گفت: شامگاه روز پنج شنبه اول فروردین ماه با برخورد یک دستگاه پراید و سمند در کیلومتر ۲۵ جاده مراغه- هشترود پنج تن از سرنشینان خودروها جان باخته و چهار تن دیگر نیز عازم بیمارستان شدند.

وی ادامه داد: علت این تصادف انحراف دستگاه پراید اعلام شده است.

حسینقلی زاده افزود: پس از این حادثه نیروهای پزشکی به سرعت به محل حادثه اعزام شده و مصدومان را به بیمارستان مراغه منتقل کردند.

وی با اعلام اینکه سرعت بالا و رعایت نکردن نکات ایمنی سبب حادثه هایی این چنینی می شود، گفت: رانندگان عزیز با اندکی صبر و حوصله و رعایت کردن اصول ایمنی می توانند مانع از حادث شدن حوادث این چنینی در روزهای ابتدایی سال شوند.

مسئول مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همچنین با اعلام خبر جان باختن دو تن در اثر گاز گرفتگی در استان خبر داد و گفت: در اولین روز سال، یک مرد و یک زن در شهرستان اهر به دنبال نصب غیر اصولی آبگرمکن در منزل شخصی دچار مسمومیت با مونوکسید شده و جان خود را از دست دادند.

آذربایجان شرقی بیمارستان تصادف جاده خودرو گاز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی سال حادثه اولین

ارسال نظر

آخرین اخبار
پربحث ترین ها
پربحث ترین
سایر رسانه ها