کد خبر: 32095 0

مشاور وزیرعلوم و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت علوم درباره نامه ‌ رییس‌جمهور به وزیر علوم با موضوع تغییر روسای برخی از دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه‌های تهران و تربیت‌مدرس و همچنین رییس جهاد دانشگاهی، گفت: در این زمینه هیچ‌نامه‌ای از طرف رییس جمهور وارد سیستم دبیرخانه وزارت علوم نشده است.

به گزارش پارس رسول ملک فر در گفت وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، همچنین درباره برخی اخبار مبنی بر صدور نامه دیگری از رییس جمهور به وزیرعلوم در زمینه تغییر رییس جهاد دانشگاهی نیز گفت: وزیرعلوم به تنهایی اختیار تغییر رییس جهاد دانشگاهی را ندارد بلکه این موضوع در هیئت امنای جهاد باید مورد تصمیم قرار گیرد و وزیر علوم نیز یکی از اعضای هیئت امنای جهاددانشگاهی است.

وی اضافه کرد: درصورتی که هیئت امنای جهاد دانشگاهی بخواهد رییس جهاد را تغییر دهد، تصمیم این هیئت در ابتدا توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی و پس از آن با امضای ریاست جمهوری حکم ابلاغ می شود.

به گزارش ایسنا، دکتر محمود احمدی نژاد، رییس جمهور در نامه ای به وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری خواستار تغییر برخی روسای دانشگاه های کشور شد.

تحقیقات و فناوری دانشجویان ایران رئیس جمهور ریاست جمهوری رییس جمهور شورای عالی انقلاب فرهنگی محمود احمدی نژاد وزارت علوم نامه جهاد

ارسال نظر

آخرین اخبار
پربحث ترین ها
پربحث ترین
سایر رسانه ها