رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در گفت‌وگو با فارس خبر داد

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 31898

  رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از آغاز ثبت‌نام پذیرش دستیار در رشته‌های تخصصی دندانپزشکی در ۱۸ فروردین خبر داد و گفت: داوطلبان تا اول اردیبهشت فرصت دارند.

  به گزارش پارس، جبرائیل نسل سراجی در گفت وگو با فارس افزود: ثبت نام، انتخاب رشته و اعلام نتیجه آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی به صورت اینترنتی است و داوطلبان باید برای انجام این مراحل به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کنند.

  وی ادامه داد: داوطلبان از تاریخ ۱۸ فروردین ۹۲ تا اول اردیبهشت با مراجعه به سایت اینترنتی و تکمیل فرم درخواست ثبت نام که به صورت اینترنتی خواهد بود فرصت دارند تا ثبت نام کنند و مدارک را که قبلاً اسکن کرده اند باید به طور همزمان ارسال کنند.

  رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به اینکه مهلت ثبت نام تمدید نمی شود گفت: در صورتی که داوطلبانی که از انواع پذیرش و سهمیه استفاده می کنند مدارک را به موقع ارسال نکنند، پذیرش این افراد به صورت عام خواهد بود.

  نسل سراجی تصریح کرد: نتایج اولیه داوطلبان و اسامی واجدان شرایط پذیرش که ۳ برابر ظرفیت است پس از آماده شدن نتایج توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی از طریق سایت اعلام می شود.

  وی افزود: نتایج بررسی مدارک داوطلبان ۱۱ خرداد اعلام می شود و توزیع کارت ورود به جلسه از ۱۰ تیر قابل دسترسی است.

  به گزارش فارس، آزمون تخصصی دندانپزشکی ۹ صبح روز پنجشنبه ۱۳ تیر سال ۹۲ برگزار می شود.

  اعلام کلید اولیه سؤالات ۱۵ تیر است و ارسال اینترنتی اعتراض به سؤالات از ۱۵ تا ۱۷ تیر امکانپذیر است و کلید نهایی سوالات ۲۲ تیر اعلام می شود.

  آموزش پزشکی سنجش ثبت رشته رئیس پذیرش فروردین تخصصی دندانپزشکی دستیار

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها